Uudised
Gala Junior

Pärast pikka pausi toimub Tallinnas balletikontsert, kus esitletakse viiest erinevast riigist pärit noorte tantsijate loomingut.

Pärast pikka pausi toimub Tallinnas balletikontsert, kus esitletakse viiest erinevast riigist pärit noorte tantsijate loomingut.

3. augustil 2020 kell 19:00 toimub Vene Kultuurikeskuses ainulaadne galakontsert. Lavale kogunevad ballettikoolide õpilased ja 10–18-aastased noored tantsijad Eestist, Jaapanist, Venemaalt, Belgiast ja Lätist, et oma meisterlikkust ja tantsukunsti publikule näidata. Erikülaline: Eesti Rahvusballeti tantsija Ali Urata!
#balletile
See galakontsert on lõppakordiks suvisele kolmenädalasele balleti intensiivkursusele Tallinna Balletikoolis. Eesti ja välismaiste õpetajate autoriteetse meeskonna, eesotsas kunstilise juhi, kooli direktori, legendaarse prima Kaie Kõrbi juhendamisel valmistasid intensiivkursusel osalejad erksa kava klassikalistest variatsioonidest ja kaasaegsetest numbritest. Kursuse noorimatele osalejatele on see esimeseks etteasteks laval publiku ees. Kõige vanemad osalejad saavad peagi professionaalseteks tantsijateks, kes juba homme säravad professionaalsetel lavadel üle kogu maailma. Kinkige neile oma aplaus ja hüüded "Bravo!".
Publik saab jälgida, kuidas talendi, töö ja vaeva ühinemisel tekib maagiline tulemus ning vaatajate ees laval sünnivad tulevased balletitähed.
Kontsert lõpeb balleti suvekursuse lõputseremooniaga, kus õppekava läbinutele osalejatele antakse üle diplomid.
Ürituse kestus: 1 tund 30 minutit, ilma vaheajata.
Galakontsert "Tallinn Ballet Gala" toimub juba neljandat korda ja see on lõppsündmuseks meie Tallinna rahvusvahelise balleti suvekursusele, mida korraldatakse alates 2017. aastast Eestis igal suvel. Kontsert on oma nime saanud Tallinn Ballet Gala järgi, see on suurem üritus, mis toimub balletikonkursi Tallinn International Ballet Competition lõpus.
Üritust korraldab MTÜ DX ART koostöös Tallinna Balletikooliga.
Ametlik veebileht: www.tallinnballet.ee
Kontserdipiletid on saadaval Piletilevis

Liitu meie üritusega Facebook’is